Gyöngyhalászat Tehetséggondozó Országos Online verseny

Minden tanév elején meghirdetik az SNI-s gyerekek számára a Gyöngyhalászat Tehetséggondozó Online versenyt a felső tagozatos tanulók számára. Az idei tanévben matematikából, informatikából, magyar nyelv és irodalomból, valamint történelem tantárgyból indultak diákjaink a 7. és 8. osztályból. 8 hónapon keresztül foglalkoztak a gyerekek  a feladatok megoldásával és beküldésével tanáraik segítségével. A döntő versenyre május 24-én Tatán került sor.

Balogh Ádám 8. osztályos tanuló magyar nyelv és irodalom tantárgyból országos IV. helyezést ért el, Clever Gábor szintén 8. osztályos tanuló matematikából országos III. helyezést ért el.

Felkészítő tanáraik: Batári Géza és Batáriné Dömötör Judit gyógypedagógusok voltak.

A tanév folyamán Kovács Barbara 7. osztályos tanuló informatikából, felkészítő tanára Székely Tímea, és Popovics Mihály szintén 7. osztályos tanuló matematikából vett részt az egész tanév folyamán tartott versenyen.

Gratulálunk a diákjainknak!

Megosztás ezzel:
Share
Könyvjelzőkhöz Közvetlen link.

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.